Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MONBENMON0051
Kod producenta: 9H.LJMLB.QBE
Stan magazynowy: 15 szt.
Kod EAN: 4718755083303
Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
Typ matrycy: TN
Przednia osłona: Czarny
Przekątna ekranu: 24,5"
Pobór mocy: 35 W
Napięcie wejściowe AC: 90 - 264 V
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Zakres kąta nachylenia: -5 - 23°
Głębokość (bez podstawy): 200 mm
Wysokość (bez podstawy): 52,1 cm
Waga (bez podstawy): 6,1 kg
Szerokość (bez podstawy): 571 mm
Waga wraz z opakowaniem: 9 kg
Wersja DisplayPort: 1.2
Wersja HDMI: 2.0
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
Rozmiar plamki: 0,28 x 0,28 mm
HDMI: Tak
Kształt ekranu: Płaski
Kąt obrotu wokół osi: -90 - 90°
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Obracany: -45 - 45°
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Typ HD: Full HD
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Kolor nóżek: Czarny
Wyjścia słuchawkowe: 1
Wbudowany USB hub: Nie
Port DVI: Nie
Wyjście na słuchawki: Tak
Oś obrotu: Tak
Ilość DisplayPort: 1
Obrotowe: Tak
Ilość portów HDMI: 3
Możliwośc pochylenia: Tak
Pozycjonowanie na rynku: Gaming
Czas odpowiedzi (typowy): Brak danych
AMD FreeSync: Tak
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1920 x 1080 (HD 1080)
Standard VESA: Tak
Jasność wyświetlacza (typowa): 320 cd/m2
Kolor produktu: Czarny
Rozmiar obrazu (w poziomie): 54,4 cm
Wbudowane głośniki: Nie
Rozmiar obrazu (w pionie): 30,3 cm
Regulacja wysokości: 15,5 cm,Tak
Technologia wyświetlacza: LED
Format obrazu: 16:9
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1484 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Pozycjonowanie na rynku: | Gaming |
| Przednia osłona: | Czarny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kolor nóżek: | Czarny |
| Pobór mocy: | 35 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 90 - 264 V |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | F |
| Głębokość (bez podstawy): | 200 mm |
| Szerokość (bez podstawy): | 571 mm |
| Waga (bez podstawy): | 6,1 kg |
| Wysokość (bez podstawy): | 52,1 cm |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| AMD FreeSync: | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 9 kg |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 54,4 cm |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 30,3 cm |
| Typ matrycy: | TN |
| Czas odpowiedzi (typowy): | Brak danych |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 320 cd/m2 |
| Typ HD: | Full HD |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 240 Hz |
| Przekątna ekranu: | 24,5" |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Rozmiar plamki: | 0,28 x 0,28 mm |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 23° |
| Oś obrotu: | Tak |
| Regulacja wysokości: | 15,5 cm,Tak |
| Obracany: | -45 - 45° |
| Kąt obrotu wokół osi: | -90 - 90° |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Możliwośc pochylenia: | Tak |
| Obrotowe: | Tak |
| Standard VESA: | Tak |
| Wersja HDMI: | 2.0 |
| Ilość portów HDMI: | 3 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| HDMI: | Tak |
| Port DVI: | Nie |
| Wersja DisplayPort: | 1.2 |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Wbudowany USB hub: | Nie |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.