Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOAOLD340030
Kod producenta: CU34G2X/BK
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4038986117005
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 144
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +21°
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Częstotliwość odchylania poziomego: 30 - 160 KHz
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI (1,8 m), Kabel Displayport (1,8 m)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Typ matrycy: VA
Normy spełniane przez monitor: Energy Star®
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania pionowego: 48 - 146 Hz
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 808,4 x 528,2 x 237,4
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wielkość plamki: 0.275 mm
Strona producenta: http://www.aoc-europe.com
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Wbudowany zasilacz: Tak
Producent: AOC
Opis ogólny: Monitor AOC 34" CU34G2X/BK IPS 21:9 HDMI DP 4xUSB 3.0
Waga z podstawą (kg): 8.10
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Waga bez podstawy (kg): 6.60
Nazwa typu: Monitory LCD
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny
Kontrast statyczny: 3000 :1
Informacje dodatkowe: Curvature Radius: 1500 mm
Złącza zewn.: Audio Line In
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Zakrzywiony ekran: Tak
Cena SRP: (nie określona)
Technologia podświetlania: WLED
Cena netto: 1671.69
Rodzina: AOC Gaming
Cechy: HDMI DP
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Baza SCIP: Nie
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -5° / +21°
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 119,3% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 21:9
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 - 160 KHz
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 144 Hz
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48 - 146 Hz
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1586 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | AOC Gaming |
| Producent: | AOC |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Cechy: | HDMI DP |
| Opis ogólny: | AOC 34" CU34G2X/BK 3440 x 1440 VA 144 Hz |
| Touch: | Nie |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Typ matrycy: | VA |
| Czas reakcji matrycy: | 1.0 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Złącza zewn.: | Audio Line In |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | -5° / +21° |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 144 Hz |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Normy spełniane przez monitor: | Energy Star® |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 48 - 146 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 30 - 160 KHz |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Grupa towarowa: | MonitoryMonitory LCD |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI (1,8 m), Kabel Displayport (1,8 m) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Nasycenie kolorów: | 119,3% (sRGB) |
| Waga bez podstawy (kg): | 6.60 |
| Informacje dodatkowe: | Curvature Radius: 1500 mm |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 808,4 x 528,2 x 237,4 |
| Waga z podstawą (kg): | 8.10 |
| Producent: | AOC |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Opis ogólny: | Monitor AOC 34" CU34G2X/BK IPS 21:9 HDMI DP 4xUSB 3.0 |
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 1671.69 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Klasa energetyczna: | G |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 144 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 48 - 146 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 30 - 160 KHz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | Energy Star® |
| Złącza zewn.: | Audio Line In |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | -5° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 119,3% (sRGB) |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI (1,8 m), Kabel Displayport (1,8 m) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 808,4 x 528,2 x 237,4 |
| Waga z podstawą (kg): | 8.10 |
| Waga bez podstawy (kg): | 6.60 |
| Informacje dodatkowe: | Curvature Radius: 1500 mm |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Strona producenta: | http://www.aoc-europe.com |
| Grupa towarowa: | MonitoryMonitory LCD |
| Rodzina: | AOC Gaming |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +21° |
| Klasa energetyczna: | G |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 144 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48 - 146 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30 - 160 KHz |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.