Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOMILD3200Q0
Kod producenta: G321CU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711377001854
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 710,5 x 528,2 x 249,3
Wielkość plamki: 0.181 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 5.90
Waga bez podstawy (kg): 4.80
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 91% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 144 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 180~317
Wyposażenie dodatkowe: Instrukcja, śrubki montażowe VESA
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48~144
Typ matrycy: VA
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 144
Touch: Nie
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Gwarancja producenta: 36
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 710,5 x 423,3 x 96,8
Informacje dodatkowe: HDR Ready
Częstotliwość odchylania poziomego: 180~317
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Normy spełniane przez monitor: AMD FreeSync Premium
Częstotliwość odchylania pionowego: 48~144
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3013 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.181 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 144 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 48~144 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 180~317 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 91% (DCI-P3) |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Instrukcja, śrubki montażowe VESA |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 710,5 x 528,2 x 249,3 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 710,5 x 423,3 x 96,8 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.90 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.80 |
| Informacje dodatkowe: | HDR Ready |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 144 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48~144 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 180~317 |
| Normy spełniane przez monitor: | AMD FreeSync Premium |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.