Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MOMILD2702Q0
Kod producenta: MAG 275CQPF
Stan magazynowy: 50 szt.
Kod EAN: 4711377212786
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Informacje dodatkowe: HDMI 2.0b: 2560 x 1440 (maks. 144Hz)
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 90~248
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48~180
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 180
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Gwarancja producenta: 36
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 611,5 x 99,7 x 364,1
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 611,5 x 214 x 428,7
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 5.70
Waga bez podstawy (kg): 3.80
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 5000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -20° / +20°
Nasycenie kolorów: 136% (sRGB)
Montaż VESA: 75 x 75
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 0.500 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Typ matrycy: Rapid VA
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1306 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | Rapid VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.500 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 5000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48~180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 90~248 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -20° / +20° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 110mm |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów: | 136% (sRGB) |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 611,5 x 214 x 428,7 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 611,5 x 99,7 x 364,1 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.70 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.80 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 2.0b: 2560 x 1440 (maks. 144Hz) |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.