Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOMILD2702K0
Kod producenta: MAG 274URFW
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711377170048
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 160
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Gwarancja producenta: 36
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613,5 x 362,5 x 69,8
Normy spełniane przez monitor: AMD FreeSync Premium
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613,5 x 406,6 x 227,8
Wielkość plamki: 0.275 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 6.40
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 133% (sRGB)
Montaż VESA: 75 x 75
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 0.500 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Typ matrycy: Rapid IPS
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Kolor obudowy: Biały (White)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 180~352
Informacje dodatkowe: PIP / PBP
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48~160
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2681 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | Rapid IPS |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.500 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 160 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48~160 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 180~352 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | AMD FreeSync Premium |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów: | 133% (sRGB) |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613,5 x 406,6 x 227,8 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613,5 x 362,5 x 69,8 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.40 |
| Informacje dodatkowe: | PIP / PBP |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.