Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOVSLD270210
Kod producenta: VX2718-2KPC-MHDJ
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0766907015263
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 4.30
Waga bez podstawy (kg): 3.30
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 4000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 31.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Nie
Nasycenie kolorów: 102% (sRGB)
Montaż VESA: 75 x 75
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30 ~ 222 | DP: 30 ~ 243
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48 ~ 144 | DP: 48 ~ 165
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 165
Format obrazu: 16:9
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 165 Hz
Gwarancja producenta: 24
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 611 x 363 x 75
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI: 30 ~ 222 | DP: 30 ~ 243
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz + kabel, kabel DisplayPort, szybka instrukcja
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Typ matrycy: VA
Normy spełniane przez monitor: UKCA
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI: 48 ~ 144 | DP: 48 ~ 165
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 611 x 430 ~ 560 x 226
Informacje dodatkowe: Krzywizna ekranu: 1500R
Wielkość plamki: 0.311 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 926 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | UKCA |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów: | 102% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 31.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz + kabel, kabel DisplayPort, szybka instrukcja |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 611 x 430 ~ 560 x 226 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 611 x 363 x 75 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.30 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.30 |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.311 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 4000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 165 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | HDMI: 48 ~ 144 | DP: 48 ~ 165 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | HDMI: 30 ~ 222 | DP: 30 ~ 243 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Informacje dodatkowe: | Krzywizna ekranu: 1500R |
| Gwarancja producenta: | 24 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 165 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48 ~ 144 | DP: 48 ~ 165 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30 ~ 222 | DP: 30 ~ 243 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.