Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOVSLD160050
Kod producenta: VX1654
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 0766907029475
Technologia podświetlania: LED
Pobór energii (podczas pracy): 11.60 W
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 64% (sRGB)
Kąt widzenia poziomy (H): 170.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 170.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.670 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 16.00 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Informacje dodatkowe: Gniazdo blokady Kensington
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): mini HDMI (v2.0): 24 ~ 165KHz, Type C: 165 ~ 165KHz
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): mini HDMI (v2.0): 48 ~ 144Hz, Type C: 48 ~ 144Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 144
Gwarancja producenta: 24
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Normy spełniane przez monitor: BSMI
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 359.26 x 226.98 x 17.85
Wielkość plamki: 0.179 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 0.70
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 800 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Wbudowane głośniki: 2 x 0.8W
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1058 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 16.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.179 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.670 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 800 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 144 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | mini HDMI (v2.0): 48 ~ 144Hz, Type C: 48 ~ 144Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | mini HDMI (v2.0): 24 ~ 165KHz, Type C: 165 ~ 165KHz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 170.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 170.00 stopni |
| Normy spełniane przez monitor: | BSMI |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 0.8W |
| Nasycenie kolorów: | 64% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 11.60 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 359.26 x 226.98 x 17.85 |
| Waga z podstawą (kg): | 0.70 |
| Informacje dodatkowe: | Gniazdo blokady Kensington |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.