Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MONASRMON0002
Kod producenta: CL27FFA
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4710483949531
Pobór mocy: 21 W
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz
Współczynnik kontrastu (typowy): 1500:1
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Zakres kąta nachylenia: -5 - 20°
Głębokość (bez podstawy): 50 mm
Wysokość (bez podstawy): 356 mm
Waga (bez podstawy): 3,38 kg
Szerokość (bez podstawy): 612 mm
Waga wraz z opakowaniem: 5,4 kg
Wersja HDMI: 1.4
Rozmiar plamki: 0,2318 x 0,2318 mm
Kształt ekranu: Płaski
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Typ HD: Full HD
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2145733
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Waga (z podstawą): 3,97 kg
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2145733
Wysokość urządzenia (z podstawą): 449 mm
Czas reakcji (MPRT): 1 ms
Szerokość urządzenia (z podstawą): 612 mm
HDMI: Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą): 205 mm
Pokrycie sRGB (typowe): 123%
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Pozycjonowanie na rynku: Gaming
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Standard VESA: Tak
Jasność wyświetlacza (typowa): 300 cd/m2
Kolor produktu: Czarny
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Typ matrycy: IPS
Rozmiar obrazu (w poziomie): 55,2 cm
Przekątna ekranu: 27"
Rozmiar obrazu (w pionie): 31,3 cm
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 392 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku: | Gaming |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | E |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Pobór mocy: | 21 W |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Głębokość (bez podstawy): | 50 mm |
| Waga (bez podstawy): | 3,38 kg |
| Wysokość (bez podstawy): | 356 mm |
| Waga (z podstawą): | 3,97 kg |
| Szerokość (bez podstawy): | 612 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 449 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 205 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 612 mm |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 5,4 kg |
| Typ matrycy: | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 55,2 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 31,3 cm |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 123% |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1500:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 300 cd/m2 |
| Typ HD: | Full HD |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Rozmiar plamki: | 0,2318 x 0,2318 mm |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Czas reakcji (MPRT): | 1 ms |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 20° |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Standard VESA: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 2145733 |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.