Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD2204Q0
Kod producenta: VP229HF
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387717424
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Gwarancja producenta: 36
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 493,9 x 291,2 x 49,7
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: TUV Low Blue Light
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 493,9 x 357,6 x 204,4
Wielkość plamki: 0.249 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Waga z podstawą (kg): 2.70
Waga bez podstawy (kg): 2.30
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: HDMI
Wbudowane głośniki: Nie
Technologia podświetlania: LED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 12.00 W
Nasycenie kolorów: 99% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Warranty Card
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~115 | VGA: 30~85
Przekątna ekranu: 21.45 cali
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~100 | VGA: 48~76
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Informacje dodatkowe: HDCP: 1.4
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 446 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 21.45 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.249 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48~100 | VGA: 48~76 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30~115 | VGA: 30~85 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV Low Blue Light |
| Złącza zewn.: | HDMI |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 12.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Warranty Card |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 493,9 x 357,6 x 204,4 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 493,9 x 291,2 x 49,7 |
| Waga z podstawą (kg): | 2.70 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.30 |
| Informacje dodatkowe: | HDCP: 1.4 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.