Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOVSLD270060
Kod producenta: VP2786-4K
Stan magazynowy: 7 szt.
Kod EAN: 0766907016130
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 24 - 120
Format obrazu: 16:9
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Gwarancja producenta: 36
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613 x 358 x 55
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częstotliwość odchylania poziomego: 15 - 204
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Wyposażenie dodatkowe: ColorPro Wheel, Magnetic Monitor Hood
Normy spełniane przez monitor: Mexico Energy
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częstotliwość odchylania pionowego: 24 - 120
Touch: Nie
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613 x 449,11~569,11 x 232
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Wielkość plamki: 0.155 mm
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Informacje dodatkowe: Hardware Calibration
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 8.30
Waga bez podstawy (kg): 4.90
Kontrast dynamiczny: 20000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 3 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 120mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 92.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Tak
Nasycenie kolorów: 108% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 15 - 204
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 6112 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 20000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 60 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 24 - 120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 15 - 204 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | Mexico Energy |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak - 120mm |
| Wbudowane głośniki: | 3 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 92.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | ColorPro Wheel, Magnetic Monitor Hood |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613 x 449,11~569,11 x 232 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613 x 358 x 55 |
| Waga z podstawą (kg): | 8.30 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.90 |
| Informacje dodatkowe: | Hardware Calibration |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Wielkość plamki: | 0.155 mm |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 24 - 120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 15 - 204 |
| Nasycenie kolorów: | 108% (NTSC) |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.