Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MONLEVMON0225
Kod producenta: 67BCKAC6EU
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 197530466991
Współczynnik kontrastu (typowy): 1500:1
Szerokość ramki (bok): 2 mm
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Szerokość ramki (dół): 1,04 cm
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Regulacja pochylenia: Tak
Standard gamy kolorów: sRGB
Ilość portów HDMI: 1
Ekran matowy: Tak
HDMI: Tak
Pozycjonowanie na rynku: Dom
Nazwa koloru: Cloud grey
Głębia kolorów: 8 bit
Standard VESA: Tak
Pokrycie sRGB (typowe): 99%
Kolor produktu: Szary
Zakres kąta nachylenia: -5 - 22°
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Wyjście audio: Tak
Głębokość (bez podstawy): 41 mm
Kolor nóżek: Szary
Wbudowane głośniki: Tak
Wysokość (bez podstawy): 315,2 mm
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Typ matrycy: IPS
Waga (bez podstawy): 3,01 kg
Długość kabla zasilającego: 1,8 m
Przekątna ekranu: 23,8"
Szerokość (bez podstawy): 539,4 mm
Wbudowany USB hub: Nie
Wysokość opakowania: 398 mm
Czas odpowiedzi (typowy): 6 ms
Głębokość opakowania: 125 mm
Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m2
Waga wraz z opakowaniem: 5,82 kg
Współczynik kontrastu (dynamiczny): 3000000:1
Szerokość opakowania: 609 mm
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Wersja HDMI: 1.4
Rozmiar obrazu (w poziomie): 52,7 cm
Gęstość pikseli: 93 ppi
Moc wyjściowa (RMS): 6 W
Rozmiar obrazu (w pionie): 29,6 cm
Rozmiar plamki: 0,2745 x 0,2745 mm
Technologia wyświetlacza: LED
Kształt ekranu: Płaski
Typ podświetlacza: W-LED
Podświetlenie LED: Tak
Długość kabla HDMI: 1,8 m
Ilość głośników: 2
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Przewody: HDMI,Prąd przemienny
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 14 kWh
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Klasa efektywności energetycznej (SDR): D
Typ HD: Full HD
Odłączana podstawa: Tak
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Typ zasilacza: Wewnętrzny
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1954877
Ekran dotykowy: Nie
Pobór mocy: 14 W
Pobór mocy (max): 28 W
Podstawa dołączona: Tak
Waga (z podstawą): 3,84 kg
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
Wysokość urządzenia (z podstawą): 433,8 mm
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Zarządzanie okablowaniem: Tak
Szerokość urządzenia (z podstawą): 539,4 mm
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Czas odpowiedzi (szybkość): 1 ms
Głębokość urządzenia (z podstawą): 182,9 mm
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
Szerokość ramki (góra): 2 mm
Kensington Lock: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 426 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor produktu: | Szary |
| Nazwa koloru: | Cloud grey |
| Kolor nóżek: | Szary |
| Odłączana podstawa: | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku: | Dom |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Pobór mocy (max): | 28 W |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Pobór mocy: | 14 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 14 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | D |
| Typ zasilacza: | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 182,9 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 433,8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 539,4 mm |
| Szerokość ramki (góra): | 2 mm |
| Szerokość (bez podstawy): | 539,4 mm |
| Waga (bez podstawy): | 3,01 kg |
| Głębokość (bez podstawy): | 41 mm |
| Szerokość ramki (dół): | 1,04 cm |
| Wysokość (bez podstawy): | 315,2 mm |
| Szerokość ramki (bok): | 2 mm |
| Waga (z podstawą): | 3,84 kg |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 5,82 kg |
| Szerokość opakowania: | 609 mm |
| Wysokość opakowania: | 398 mm |
| Głębokość opakowania: | 125 mm |
| Przewody: | HDMI,Prąd przemienny |
| Długość kabla zasilającego: | 1,8 m |
| Długość kabla HDMI: | 1,8 m |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Typ HD: | Full HD |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 6 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 250 cd/m2 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny): | 3000000:1 |
| Rozmiar plamki: | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Standard gamy kolorów: | sRGB |
| Typ podświetlacza: | W-LED |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 52,7 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1500:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Ekran matowy: | Tak |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 29,6 cm |
| Typ matrycy: | IPS |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 99% |
| Czas odpowiedzi (szybkość): | 1 ms |
| Głębia kolorów: | 8 bit |
| Gęstość pikseli: | 93 ppi |
| Ilość głośników: | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS): | 6 W |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 22° |
| Kensington Lock: | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem: | Tak |
| Standard VESA: | Tak |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| HDMI: | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Wbudowany USB hub: | Nie |
| Wyjście audio: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 1954877 |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.