Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOVSLD240120
Kod producenta: VA2432-H
Stan magazynowy: 25 szt.
Kod EAN: 0766907006797
Waga bez podstawy (kg): 2.40
Kontrast dynamiczny: 50000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Nie
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 24.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Nie
Montaż VESA: 75 x 75
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 75 Hz
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Wyposażenie dodatkowe: Power plug x2
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Gwarancja producenta: 24
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 540 x 322 x 36
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania poziomego: 24-86
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Normy spełniane przez monitor: RCM
Informacje dodatkowe: Anti-Glare, Hard Coating (3H)
Częstotliwość odchylania pionowego: 48-75
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 540 x 406 x 185
Wielkość plamki: 0.275 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 2.70
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 450 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 75 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 48-75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 24-86 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | RCM |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 24.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Power plug x2 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 540 x 406 x 185 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 540 x 322 x 36 |
| Waga z podstawą (kg): | 2.70 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.40 |
| Informacje dodatkowe: | Anti-Glare, Hard Coating (3H) |
| Gwarancja producenta: | 24 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.