Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOPHLD3400A0
Kod producenta: 346E2CUAE/00
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 8712581770662
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: E-Line
Regulacja wysokości: Tak - 100mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 31.81 W
Nasycenie kolorów: 121,3% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 21:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: Przewód USB-C – USB-C, Przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30–160
Typ matrycy: VA
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48–120
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 807 x 367 x 110
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Normy spełniane przez monitor: UKRAINIAN
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 807 x 495 x 257
Wielkość plamki: 0.232 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 10.05
Waga bez podstawy (kg): 7.83
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: USB 3.1 Type-C
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1563 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | E-Line |
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | UKRAINIAN |
| Złącza zewn.: | USB 3.1 Type-C |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48–120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30–160 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 100mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 5W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 121,3% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 31.81 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Przewód USB-C – USB-C, Przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 807 x 495 x 257 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 807 x 367 x 110 |
| Waga z podstawą (kg): | 10.05 |
| Waga bez podstawy (kg): | 7.83 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.