Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOPHLD3200S0
Kod producenta: 32M1C5200W/00
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8712581800710
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30-255
Wyposażenie dodatkowe: HDMI, DP, przewód zasilacy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48-240
Typ matrycy: VA
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Touch: Nie
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Gwarancja producenta: 36
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 709 x 423 x 95
Informacje dodatkowe: Wilgotność: 20% do 80%
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: TUV-Bauart
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 709 x 638 x 308
Wielkość plamki: 0.364 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 7.61
Waga bez podstawy (kg): 6.10
Kontrast statyczny: 3500 :1
Złącza zewn.: Wyjście audio
Zakrzywiony ekran: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: M-line
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 39.60 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -45° / +45°
Nasycenie kolorów: 100% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1129 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | M-line |
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.364 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3500 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 240 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48-240 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30-255 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV-Bauart |
| Złącza zewn.: | Wyjście audio |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 100% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 39.60 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | HDMI, DP, przewód zasilacy |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 709 x 638 x 308 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 709 x 423 x 95 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.61 |
| Waga bez podstawy (kg): | 6.10 |
| Informacje dodatkowe: | Wilgotność: 20% do 80% |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.