Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOLVLD270160
Kod producenta: 62CBRAT6EU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0195713542999
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 6.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel USB-C do USB-A, kabel Thunderbolt™ 4
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Touch: Nie
Gwarancja producenta: 36
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613,8 x 368,8 x 52,9
Kolor obudowy: Czarny (Raven Black)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Informacje dodatkowe: 4ms (Extreme mode) / 6ms (Normal mode)
Normy spełniane przez monitor: RoHS
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613,8 x 556,4 x 219,9
Wielkość plamki: 0.155 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 8.00
Waga bez podstawy (kg): 5.40
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: USB Type-C
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 3W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: ThinkVision
Regulacja wysokości: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 35.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Tak
Nasycenie kolorów: 100% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 450 cd/m2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2904 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ThinkVision |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.155 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 6.000 ms |
| Jasność matrycy: | 450 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | RoHS |
| Złącza zewn.: | USB Type-C |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 3W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 100% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 35.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Raven Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel USB-C do USB-A, kabel Thunderbolt™ 4 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613,8 x 556,4 x 219,9 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613,8 x 368,8 x 52,9 |
| Waga z podstawą (kg): | 8.00 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.40 |
| Informacje dodatkowe: | 4ms (Extreme mode) / 6ms (Normal mode) |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.