Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOPHLD270920
Kod producenta: 27E1N1800A/00
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8712581805715
Waga bez podstawy (kg): 3.92
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście audio
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Technologia podświetlania: WLED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 27.40 W
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 ~ 140
Informacje dodatkowe: HDMI 2.0, DP 1.4, HDCP 2.2
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 40 ~ 60
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Gwarancja producenta: 24
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613 x 365 x 54
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613 x 465 x 211
Wielkość plamki: 0.155 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 4.35
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 954 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.155 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 240 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 40 ~ 60 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30 ~ 140 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Wyjście audio |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 27.40 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613 x 465 x 211 |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 613 x 365 x 54 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.35 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.92 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 2.0, DP 1.4, HDCP 2.2 |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.