Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOVSLD340070
Kod producenta: VX3480-2K-PRO
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 0766907018059
Nasycenie kolorów: 128% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 21:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI (v2.0): 24 ~ 150 | DisplayPort (v1.4): 30 ~ 254
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI (v2.0): 48 ~ 100 | DisplayPort (v1.4): 48 ~ 165
Wyposażenie dodatkowe: Quick Start Guide x1
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 165
Typ matrycy: VA
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Gwarancja producenta: 36
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 814,2 x 356,01 x 41,72
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Normy spełniane przez monitor: AMD FreeSync Premium
Informacje dodatkowe: Filtr niebieskiego światła, HDR10
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 814,2 x 478,11~584,02 x 264,33
Wielkość plamki: 0.232 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 7.10
Waga bez podstawy (kg): 5.10
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 4000 :1
Złącza zewn.: HDMI x 2
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 140mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 43.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1759 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 4000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 165 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI (v2.0): 48 ~ 100 | DisplayPort (v1.4): 48 ~ 165 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI (v2.0): 24 ~ 150 | DisplayPort (v1.4): 30 ~ 254 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | AMD FreeSync Premium |
| Złącza zewn.: | HDMI x 2 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak - 140mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 128% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 43.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Quick Start Guide x1 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 814,2 x 478,11~584,02 x 264,33 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 814,2 x 356,01 x 41,72 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.10 |
| Waga bez podstawy (kg): | 5.10 |
| Informacje dodatkowe: | Filtr niebieskiego światła, HDR10 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.