Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOPHLD2407A0
Kod producenta: 245E1S/00
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8712581758530
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 54-84
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 49-75
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Informacje dodatkowe: - Flicker-Free, LowBlue Mode
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 540 x 325 x 43
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Normy spełniane przez monitor: WEEE
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 540 x 414 x 195
Wielkość plamki: 0.206 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 3.24
Waga bez podstawy (kg): 2.56
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście audio
Zakrzywiony ekran: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: E-Line
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 17.94 W
Nasycenie kolorów: 100% (NTSC - CIE1976)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: Dokumentacja użytkownika
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 644 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | E-Line |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.206 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | WEEE |
| Złącza zewn.: | Wyjście audio |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 100% (NTSC - CIE1976) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 17.94 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Dokumentacja użytkownika |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 540 x 414 x 195 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 540 x 325 x 43 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.24 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.56 |
| Informacje dodatkowe: | - Flicker-Free, LowBlue Mode |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Klasa energetyczna: | E |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 49-75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 54-84 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.