Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOPHLD2704N0
Kod producenta: 275E2FAE/00
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8712581767648
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48–75 Hz,
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Informacje dodatkowe: Blokada Kensington
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614 x 354 x 38
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Normy spełniane przez monitor: ICES-003
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614 x 475 x 234
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 5.23
Waga bez podstawy (kg): 3.43
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście audio
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 3W
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: E-Line
Regulacja wysokości: Tak - 100mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 18.55 W
Nasycenie kolorów: 115% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Wyposażenie dodatkowe: Przewód HDMI, przewód zasilający, dokumentacja użytkownika
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30–144 kHz
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 934 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | E-Line |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48–75 Hz, |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | ICES-003 |
| Złącza zewn.: | Wyjście audio |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 100mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 3W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 115% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 18.55 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Przewód HDMI, przewód zasilający, dokumentacja użytkownika |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 614 x 475 x 234 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 614 x 354 x 38 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.23 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.43 |
| Informacje dodatkowe: | Blokada Kensington |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30–144 kHz |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.