Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOASLD3200W0
Kod producenta: PA32UCR-K
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 4711081401544
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 1000 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 726,9 x 425,9 x 68,7
Informacje dodatkowe: Kensington Lock
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 726,9 x 604,2 x 474,2
Wielkość plamki: 0.185 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Waga z podstawą (kg): 12.30
Waga bez podstawy (kg): 7.70
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: Mini LED
Rodzina: Business
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 46.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 100% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 6339 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | Business |
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | Mini LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.185 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 1000 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 100% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 46.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 726,9 x 604,2 x 474,2 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 726,9 x 425,9 x 68,7 |
| Waga z podstawą (kg): | 12.30 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Waga bez podstawy (kg): | 7.70 |
| Informacje dodatkowe: | Kensington Lock |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.