Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MONHIKMON0002
Kod producenta: DS-D5022FN00
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6942160433677
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1679204
Waga (bez podstawy): 2,08 kg
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1679204
Wysokość opakowania: 393 mm
Przewody w zestawie: HDMI
Głębokość opakowania: 109 mm
Podstawa: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 3,4 kg
Redukcja szumów: Tak
Szerokość opakowania: 599 mm
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
Wersja HDMI: 1.4
Cienkie ramki: Boczne i górna
Moc wyjściowa (RMS): 2 W
Wskaźnik zamglenia: 25%
Rozmiar plamki: 0,08265 x 0,24795 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 60 °C
Pokrycie NTSC (typowe): 72%
Kształt ekranu: Płaski
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Ilość głośników: 2
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Twardość powierzchni: 3H
Typ HD: Full HD
Oś obrotu: Tak
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Obrotowe: Nie
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Czas odpowiedzi (typowy): 6,5 ms
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m2
Wysokość urządzenia (z podstawą): 350 mm
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Szerokość urządzenia (z podstawą): 492 mm
Rozmiar obrazu (w poziomie): 47,8 cm
Głębokość urządzenia (z podstawą): 200,2 mm
Rozmiar obrazu (w pionie): 26 cm
Technologia wyświetlacza: LED
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Ilość portów HDMI: 1
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Materiał obudowy: Plastik
Pobór mocy: 24 W
Standard VESA: Tak
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Kolor produktu: Czarny
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Wbudowane głośniki: Tak
Ilość: 1
Regulacja wysokości: Nie
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Typ matrycy: VA
Możliwość montażu na ścianie: Tak
Przekątna ekranu: 21,5"
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Współczynnik kontrastu (typowy): 3000:1
Ekran matowy: Tak
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1679204
Zasilacz sieciowy: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 285 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Cienkie ramki: | Boczne i górna |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Pobór mocy: | 24 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | E |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 200,2 mm |
| Waga (bez podstawy): | 2,08 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 350 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 492 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Redukcja szumów: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 109 mm |
| Wysokość opakowania: | 393 mm |
| Szerokość opakowania: | 599 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 3,4 kg |
| Podstawa: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Ilość: | 1 |
| Przewody w zestawie: | HDMI |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Rozmiar plamki: | 0,08265 x 0,24795 mm |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 47,8 cm |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 6,5 ms |
| Typ matrycy: | VA |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 250 cd/m2 |
| Ekran matowy: | Tak |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Przekątna ekranu: | 21,5" |
| Pokrycie NTSC (typowe): | 72% |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 26 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 3000:1 |
| Wskaźnik zamglenia: | 25% |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Twardość powierzchni: | 3H |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Typ HD: | Full HD |
| Ilość głośników: | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS): | 2 W |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie: | Tak |
| Obrotowe: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Standard VESA: | Tak |
| Oś obrotu: | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 1679204 |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.