Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOPHLD250040
Kod producenta: 25M2N5200P/00
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 8712581799601
Nasycenie kolorów: 110% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30-274 | DP: 30-310
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48-240 | DP: 48-280
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Wyposażenie dodatkowe: Dokumentacja użytkownika, wspornik VESA
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 557 x 331 x 64
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Touch: Nie
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Przekątna ekranu: 24.50 cali
Normy spełniane przez monitor: TUV-Bauart
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 557 x 508 x 239
Informacje dodatkowe: szybkiego ładowania)
Wielkość plamki: 0.283 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 4.64
Waga bez podstawy (kg): 3.30
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: HDMI x 2
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: M-line
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 18.70 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1067 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | M-line |
| Przekątna ekranu: | 24.50 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.283 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 240 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV-Bauart |
| Złącza zewn.: | HDMI x 2 |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 110% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 18.70 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Dokumentacja użytkownika, wspornik VESA |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 557 x 508 x 239 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 557 x 331 x 64 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.64 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48-240 | DP: 48-280 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30-274 | DP: 30-310 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.30 |
| Informacje dodatkowe: | szybkiego ładowania) |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.