Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOPHLD2207H0
Kod producenta: 222B1TFL/00
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8712581772932
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30-85 kHz
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48-75 Hz
Informacje dodatkowe: Średni okres międzyawaryjny (MTBF): 70 000 godz.(z wyjątkiem podświetlenia)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 522 x 315 x 49
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: TUV Eye Comfort
Wielkość plamki: 0.249 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga bez podstawy (kg): 4.91
Kontrast dynamiczny: 50000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: mini USB 2.0
Zakrzywiony ekran: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: B-Line TOUCH
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 20.10 W
Nasycenie kolorów: 72% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Wyposażenie dodatkowe: Dokumentacja użytkownika
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Tak
Przekątna ekranu: 21.50 cali
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2095 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | B-Line TOUCH |
| Przekątna ekranu: | 21.50 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Tak |
| Wielkość plamki: | 0.249 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48-75 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30-85 kHz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV Eye Comfort |
| Złącza zewn.: | mini USB 2.0 |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 20.10 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Dokumentacja użytkownika |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 522 x 315 x 49 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.91 |
| Informacje dodatkowe: | Średni okres międzyawaryjny (MTBF): 70 000 godz.(z wyjątkiem podświetlenia) |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.