Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOLGLD490020
Kod producenta: 49WQ95C-W
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806091661029
Rozdzielczość maksymalna: 5120 x 1440 (Dual QHD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 144
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, kabel DP, kabel USB-C, uchwyt na kable
Gwarancja producenta: 24
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 1215,1 x 365,7 x 114,2
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 49.00 cali
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 1215,1 x 585,5 x 281
Wielkość plamki: 0.234 mm
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Informacje dodatkowe: Super Resolution+, Dynamic Action Sync, Dual Controller, KVM
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 14.70
Waga bez podstawy (kg): 12.60
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 10W
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: UltraWide
Regulacja wysokości: Tak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 103.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Tak
Nasycenie kolorów: 98% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 32:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 144 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5732 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | UltraWide |
| Przekątna ekranu: | 49.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Format obrazu: | 32:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.234 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 5120 x 1440 (Dual QHD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 144 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 10W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 98% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 103.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI, kabel DP, kabel USB-C, uchwyt na kable |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 1215,1 x 585,5 x 281 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 1215,1 x 365,7 x 114,2 |
| Waga z podstawą (kg): | 14.70 |
| Waga bez podstawy (kg): | 12.60 |
| Informacje dodatkowe: | Super Resolution+, Dynamic Action Sync, Dual Controller, KVM |
| Gwarancja producenta: | 24 |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 144 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.