Strona główna » Monitory » Monitor LG 49" UltraWide 49WQ95C-W 2xHDMI DP 2x USB 3.0 USB-C
Monitor LG 49" UltraWide 49WQ95C-W 2xHDMI DP 2x USB 3.0 USB-CMonitor LG 49Monitor LG 49Monitor LG 49Monitor LG 49
Monitor LG 49" UltraWide 49WQ95C-W 2xHDMI DP 2x USB 3.0 USB-C
Monitor LG 49
Monitor LG 49
Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOLGLD490020
Kod producenta: 49WQ95C-W
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806091661029
Rozdzielczość maksymalna: 5120 x 1440 (Dual QHD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 144
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, kabel DP, kabel USB-C, uchwyt na kable
Gwarancja producenta: 24
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 1215,1 x 365,7 x 114,2
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 49.00 cali
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 1215,1 x 585,5 x 281
Wielkość plamki: 0.234 mm
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Informacje dodatkowe: Super Resolution+, Dynamic Action Sync, Dual Controller, KVM
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 14.70
Waga bez podstawy (kg): 12.60
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 10W
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: UltraWide
Regulacja wysokości: Tak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 103.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Tak
Nasycenie kolorów: 98% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Format obrazu: 32:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 144 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Chwilowo niedostępny
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Rodzina:UltraWide
Przekątna ekranu:49.00 cali
Format obrazu:32:9
Touch:Nie
Wielkość plamki:0.234 mm
Czas reakcji matrycy:5.000 ms
Jasność matrycy:400 cd/m2
Kontrast statyczny:1000 :1
Zakrzywiony ekran:Tak
Obsługa G-Sync:Tak
Obsługa FreeSync:Tak
Regulacja wysokości:Tak
Wbudowane głośniki:2 x 10W
Montaż VESA:100 x 100
Nasycenie kolorów:98% (DCI-P3)