Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOGBLD2700S0
Kod producenta: FO27Q2
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719331861513
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 40.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -20° / +20°
Nasycenie kolorów: 99% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Czas reakcji matrycy: 0.030 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, DisplayPort, zasilający), QSG, gwarancja, raport z kalibracji
Typ matrycy: OLED (Organic Light Emitting Diode)
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Informacje dodatkowe: Crosshair, Night Vision, Eagle Eye, PiP/PbP, KVM, HDMI-CEC
Gwarancja producenta: 36
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 610,3 x 356,4 x 57,2
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Normy spełniane przez monitor: ClearMR 13000
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 610,3 x 532,5 x 158,6
Wielkość plamki: 0.229 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Waga z podstawą (kg): 6.80
Waga bez podstawy (kg): 4.60
Kontrast statyczny: 1500000 :1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3051 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.229 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.030 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1500000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 240 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | ClearMR 13000 |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -20° / +20° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 5W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 40.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (HDMI, DisplayPort, zasilający), QSG, gwarancja, raport z kalibracji |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 610,3 x 532,5 x 158,6 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 610,3 x 356,4 x 57,2 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.80 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.60 |
| Informacje dodatkowe: | Crosshair, Night Vision, Eagle Eye, PiP/PbP, KVM, HDMI-CEC |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.