Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOPHLD2408E0
Kod producenta: 24M1N3200ZS/00
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8712581802714
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: M-line
Pobór energii (podczas pracy): 24.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 90,4% (Adobe RGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30~200
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, DisplayPort, zasilający)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48~165
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 165
Touch: Nie
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Gwarancja producenta: 36
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 540 x 321 x 43
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Informacje dodatkowe: Blokada Kensington
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: ICES-003
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 540 x 416 x 193
Wielkość plamki: 0.275 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 3.50
Waga bez podstawy (kg): 2.40
Kontrast statyczny: 1100 :1
Złącza zewn.: Wyjście audio
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 701 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | M-line |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1100 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 165 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | ICES-003 |
| Złącza zewn.: | Wyjście audio |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 90,4% (Adobe RGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 24.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | E |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (HDMI, DisplayPort, zasilający) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 540 x 416 x 193 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 540 x 321 x 43 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.50 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.40 |
| Informacje dodatkowe: | Blokada Kensington |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48~165 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30~200 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.