Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MONDELMON0250
Kod producenta: 210-BNJN
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5397184822210
Wyjście na słuchawki: Nie
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 5000 m
Nie zawiera: PVC/BFR,Rtęci,Arsenowy
Oś obrotu: Nie
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Nie
Możliwość montażu na ścianie: Tak
OSD: Tak
Waga (z podstawą): 3,49 kg
Certyfikaty zgodności: RoHS
Obrotowe: Nie
Wysokość urządzenia (z podstawą): 420,4 mm
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz
Zasięg skanowania (długość): 50 - 76 Hz
Szerokość urządzenia (z podstawą): 552,6 mm
Współczynnik kontrastu (typowy): 3000:1
Czas odpowiedzi (typowy): 8 ms
Głębokość urządzenia (z podstawą): 171 mm
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 640 x 480 (VGA),1152 x 864 (XGA+),1920 x 1080 (HD 1080),1280 x 1024 (SXGA),720 x 400,1024 x 768 (XGA),1280 x 720 (HD 720),1600 x 900,800 x 600 (SVGA)
Kensington Lock: Tak
Regulacja pochylenia: Tak
Zasięg skanowania w poziomie: 30 - 84 kHz
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1996149
Ekran matowy: Tak
Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m2
Ilość DisplayPort: 1
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1996149
Zakres kąta nachylenia: -5 - 21°
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1996149
Głębokość (bez podstawy): 49,7 mm
Rozmiar obrazu (w poziomie): 52,7 cm
Pozycjonowanie na rynku: Dom
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1996149
Wysokość (bez podstawy): 331,6 mm
Rozmiar obrazu (w pionie): 29,6 cm
AMD FreeSync: Nie
Technologia wyświetlacza: LCD
NVIDIA G-SYNC: Nie
(cdm) Zawartość pudełka: C13 Power Cord 220V 2M
Waga (bez podstawy): 3,16 kg
Typ podświetlacza: Edge LED
Wi-Fi: Nie
Podstawa dołączona: Tak
Szerokość (bez podstawy): 552,6 mm
Obsługiwane tryby wideo: 1080p,720p,576p,480p
Standard VESA: Tak
Ostrzeżenia: Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
Długość przekątnej ekranu (cm): 604,7 cm
Długość kabla VGA: 1,5 m
Kolor produktu: Czarny
Czas odpowiedzi (szybkość): 5 ms
Waga wraz z opakowaniem: 5,47 kg
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Wbudowane głośniki: Nie
Szerokość ramki (góra): 1,28 cm
Wersja DisplayPort: 1.2
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Regulacja wysokości: Nie
Szerokość ramki (bok): 1,28 cm
Gęstość pikseli: 93 ppi
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,3 W
Typ matrycy: VA
Szerokość ramki (dół): 1,69 cm
Rozmiar plamki: 0,2745 x 0,2745 mm
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 13 kWh
Przekątna ekranu: 60,5 cm (23.8")
Wersja HDCP: 1.4
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 5000 - 12192 m
Klasa efektywności energetycznej (SDR): D
Klasa efektywności energetycznej (HDR): Niedostępny
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Przednia osłona: Czarny
Pokrycie NTSC (typowe): 83%
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 60 °C
Odłączana podstawa: Tak
HDMI: Nie
Kształt ekranu: Płaski
Długość kabla DisplayPort: 1,8 m
Podświetlenie LED: Tak
Typ zasilacza: Wewnętrzny
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Przewody: Prąd przemienny,VGA,DisplayPort
Pobór mocy: 13,3 W
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Pobór mocy (max): 22 W
Kolor nóżek: Czarny
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR,TCO
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Twardość powierzchni: 3H
Typ HD: Full HD
Diody LED: Tak
Długość kabla zasilającego: 2 m
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
HDCP: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Wbudowany USB hub: Nie
Zakres wilgotności względnej: 10 - 80%
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 532 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| (cdm) Zawartość pudełka: | C13 Power Cord 220V 2M |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Odłączana podstawa: | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku: | Dom |
| Kolor nóżek: | Czarny |
| Przednia osłona: | Czarny |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Pobór mocy: | 13,3 W |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,3 W |
| Typ zasilacza: | Wewnętrzny |
| Pobór mocy (max): | 22 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 13 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | D |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | Niedostępny |
| Szerokość ramki (bok): | 1,28 cm |
| Szerokość ramki (dół): | 1,69 cm |
| Waga (bez podstawy): | 3,16 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 420,4 mm |
| Wysokość (bez podstawy): | 331,6 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 552,6 mm |
| Waga (z podstawą): | 3,49 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 171 mm |
| Szerokość ramki (góra): | 1,28 cm |
| Szerokość (bez podstawy): | 552,6 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 49,7 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 5000 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | 5000 - 12192 m |
| Wi-Fi: | Nie |
| AMD FreeSync: | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 5,47 kg |
| Długość kabla VGA: | 1,5 m |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Przewody: | Prąd przemienny,VGA,DisplayPort |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Długość kabla DisplayPort: | 1,8 m |
| Długość kabla zasilającego: | 2 m |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Rozmiar plamki: | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Przekątna ekranu: | 60,5 cm (23.8") |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 250 cd/m2 |
| Typ HD: | Full HD |
| Twardość powierzchni: | 3H |
| Czas odpowiedzi (szybkość): | 5 ms |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 640 x 480 (VGA),1152 x 864 (XGA+),1920 x 1080 (HD 1080),1280 x 1024 (SXGA),720 x 400,1024 x 768 (XGA),1280 x 720 (HD 720),1600 x 900,800 x 600 (SVGA) |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 8 ms |
| Gęstość pikseli: | 93 ppi |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 52,7 cm |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Pokrycie NTSC (typowe): | 83% |
| Technologia wyświetlacza: | LCD |
| Ekran matowy: | Tak |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 29,6 cm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR): | Nie |
| Typ matrycy: | VA |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 604,7 cm |
| Obsługiwane tryby wideo: | 1080p,720p,576p,480p |
| Zasięg skanowania w poziomie: | 30 - 84 kHz |
| Typ podświetlacza: | Edge LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 3000:1 |
| Zasięg skanowania (długość): | 50 - 76 Hz |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Diody LED: | Tak |
| Kensington Lock: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie: | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| OSD: | Tak |
| Standard VESA: | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play: | Tak |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 21° |
| Obrotowe: | Nie |
| Oś obrotu: | Nie |
| Wbudowany USB hub: | Nie |
| HDMI: | Nie |
| HDCP: | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Wyjście na słuchawki: | Nie |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Wersja HDCP: | 1.4 |
| Wersja DisplayPort: | 1.2 |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS |
| Ostrzeżenia: | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 1996149 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR,TCO |
| Nie zawiera: | PVC/BFR,Rtęci,Arsenowy |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.