Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MODLLD320080
Kod producenta: 210-BEQZ
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5397184656846
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Kolor obudowy: Czarno-srebrny (Black-silver)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5,5° / +21°
Informacje dodatkowe: Redukcja niebieskiego światła
Gwarancja producenta: 36
Normy spełniane przez monitor: Energy Star®
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 712 x 469 x 233
Wielkość plamki: 0.182 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Waga z podstawą (kg): 9.90
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: RJ-45
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 30.60 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2603 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.182 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | Energy Star® |
| Złącza zewn.: | RJ-45 |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5,5° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 30.60 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Kolor obudowy: | Czarno-srebrny (Black-silver) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 712 x 469 x 233 |
| Waga z podstawą (kg): | 9.90 |
| Informacje dodatkowe: | Redukcja niebieskiego światła |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.