Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD270710
Kod producenta: XG27AQMR
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711081988274
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -25° / +25°
Nasycenie kolorów: 97% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): DP: 30-255
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): DP: 48-300
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 300 Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 300
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614.81 x 367.12 x 60.12
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Częstotliwość odchylania poziomego: DP: 30-255
Typ matrycy: Fast IPS
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Touch: Nie
Normy spełniane przez monitor: CE
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Częstotliwość odchylania pionowego: DP: 48-300
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Informacje dodatkowe: Kensington Lock, DisplayHDR600
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614.81 x (399.32~509.32) x 264.93
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 7.31
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: ROG Strix
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Pobór energii (podczas pracy): 23.00 W
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2880 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ROG Strix |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | Fast IPS |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | CE |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -25° / +25° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 97% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 23.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 300 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | DP: 48-300 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | DP: 30-255 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 614.81 x (399.32~509.32) x 264.93 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 614.81 x 367.12 x 60.12 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.31 |
| Informacje dodatkowe: | Kensington Lock, DisplayHDR600 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.