Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: MOMILD2702Y0
Kod producenta: PRO MP273U
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 4711377192279
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: Szybki przewodnik
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Informacje dodatkowe: PIP - Picture-in-Picture, PBP - Picture-by-Picture
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Gwarancja producenta: 24
Normy spełniane przez monitor: Energy Star®
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613,5 x 462,6 x 181,1
Wielkość plamki: 0.155 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 3.95
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 3W
Technologia podświetlania: LED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Nasycenie kolorów: 93% (Adobe RGB)
Montaż VESA: 75 x 75
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1139 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.155 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | Energy Star® |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 3W |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów: | 93% (Adobe RGB) |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Szybki przewodnik |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 613,5 x 462,6 x 181,1 |
| Waga z podstawą (kg): | 3.95 |
| Informacje dodatkowe: | PIP - Picture-in-Picture, PBP - Picture-by-Picture |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.