Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOAOLD250090
Kod producenta: 25G3ZM/BK
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4038986140911
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 240 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI2.0:30-255KHz / DP1.2:255KHz-255KHz
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI2.0/DP1.2: 48-240Hz
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI 1,8 m, kabel DisplayPort 1,8 m
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Typ matrycy: VA
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Touch: Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 328.9(H)*557.3(W)*48(D)
Przekątna ekranu: 24.50 cali
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI2.0:30-255KHz / DP1.2:255KHz-255KHz
Kolor obudowy: Czarno-czerwony (Black-red)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Informacje dodatkowe: Low blue light
Zgodność z technologią HDCP: Nie
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI2.0/DP1.2: 48-240Hz
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 378~503(H)*557.3(W)*258.8(D)
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Waga z podstawą (kg): 4.24
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: AOC Gaming
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 25.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Nasycenie kolorów: 100% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 835 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | AOC Gaming |
| Przekątna ekranu: | 24.50 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 240 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | HDMI2.0/DP1.2: 48-240Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | HDMI2.0:30-255KHz / DP1.2:255KHz-255KHz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP: | Nie |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 100% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 25.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Kolor obudowy: | Czarno-czerwony (Black-red) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI 1,8 m, kabel DisplayPort 1,8 m |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 378~503(H)*557.3(W)*258.8(D) |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 328.9(H)*557.3(W)*48(D) |
| Waga z podstawą (kg): | 4.24 |
| Informacje dodatkowe: | Low blue light |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 240 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI2.0/DP1.2: 48-240Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI2.0:30-255KHz / DP1.2:255KHz-255KHz |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.