Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD3200M0
Kod producenta: 90LM03H0-B05370
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711081016458
Wielkość plamki: 0.185 mm
Kolor obudowy: Niebieski (Blue)
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Producent: ASUS
Wbudowany zasilacz: Tak
Opis ogólny: Asus 32" PA32UCG-K 3840 x 2160 IPS 120 Hz
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Waga z podstawą (kg): 18.30
Nazwa typu: Monitory LCD
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Kontrast statyczny: 1000 :1
Cechy: 3xHDMI DP
Złącza zewn.: Thunderbolt™ x 2
Baza SCIP: Nie
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 3W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: Mini LED
Rodzina: ProArt
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -5° / +20°
Pobór energii (podczas pracy): 55.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -90° / +90°
Nasycenie kolorów: 97% (DCI-P3)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 1600 cd/m2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 180-264 KHz | DP: 180-264 KHz
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48-60 Hz | DP: 48-120 Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 120
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 120 Hz
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 727 x 426 x 93
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI: 180-264 KHz | DP: 180-264 KHz
Wyposażenie dodatkowe: HDMI cable, DisplayPort cable, PowerCord cable,USB cable, Thunderbolt cable
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Normy spełniane przez monitor: GOST
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI: 48-60 Hz | DP: 48-120 Hz
Przekątna ekranu: 32.00 cali
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 727 x (470 ~ 600) x 240
Dodatki multimedialne: Głośniki stereo
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 17974 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ProArt |
| Przekątna ekranu: | 32.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | Mini LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.185 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 1600 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | GOST |
| Złącza zewn.: | Thunderbolt™ x 2 |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -90° / +90° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 3W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 97% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 55.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48-60 Hz | DP: 48-120 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 180-264 KHz | DP: 180-264 KHz |
| Kolor obudowy: | Niebieski (Blue) |
| Wyposażenie dodatkowe: | HDMI cable, DisplayPort cable, PowerCord cable,USB cable, Thunderbolt cable |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 727 x (470 ~ 600) x 240 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 727 x 426 x 93 |
| Waga z podstawą (kg): | 18.30 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.