Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOPHLD3200V0
Kod producenta: 32M2C3500L/00
Stan magazynowy: 11 szt.
Kod EAN: 8721038001532
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: ICES-003
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 709 x 519 x 250
Wielkość plamki: 0.274 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 6.85
Waga bez podstawy (kg): 6.02
Kontrast statyczny: 3500 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 33.80 W
Nasycenie kolorów: 106% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, DP, zasilający)
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Typ matrycy: VA
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30 ~ 230 | DP 30 ~ 270
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48 ~ 144 | DP: 48 ~ 180
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 144
Kolor obudowy: Węgiel drzewny (Charcoal)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Informacje dodatkowe: Krzywizna ekranu: 1500R
Gwarancja producenta: 36
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 709 x 462 x 96
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1127 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.274 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3500 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 144 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48 ~ 144 | DP: 48 ~ 180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30 ~ 230 | DP 30 ~ 270 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | ICES-003 |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 106% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 33.80 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Węgiel drzewny (Charcoal) |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (HDMI, DP, zasilający) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 709 x 519 x 250 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 709 x 462 x 96 |
| Waga z podstawą (kg): | 6.85 |
| Waga bez podstawy (kg): | 6.02 |
| Informacje dodatkowe: | Krzywizna ekranu: 1500R |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.