Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOLVLD320020
Kod producenta: 63D3GAT1EU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0196801200739
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: Szybki przewodnik
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23,5°
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Gwarancja producenta: 36
Informacje dodatkowe: 93 dpi
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 714,2 x 420,9 x 59,5
Normy spełniane przez monitor: Eyesafe Display 2.0
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 714,2 x 444,5 ~ 599,5 x 234,9
Wielkość plamki: 0.273 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 9.90
Waga bez podstawy (kg): 7.20
Kontrast dynamiczny: 3000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: Thinkvision
Regulacja wysokości: Tak - 155mm
Pobór energii (podczas pracy): 32.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -45° / +45°
Nasycenie kolorów: 99% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2052 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | Thinkvision |
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.273 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 3000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | Eyesafe Display 2.0 |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +23,5° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 155mm |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 32.00 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Szybki przewodnik |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 714,2 x 444,5 ~ 599,5 x 234,9 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 714,2 x 420,9 x 59,5 |
| Waga z podstawą (kg): | 9.90 |
| Waga bez podstawy (kg): | 7.20 |
| Informacje dodatkowe: | 93 dpi |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.