Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOIILD430000
Kod producenta: G4380UHSU-B1
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4948570118526
Wbudowane głośniki: 2 x 7W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: G-Master
Regulacja wysokości: Nie
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 85.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Tak
Montaż VESA: Tak
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 550 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 0.400 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Typ matrycy: VA
Touch: Nie
Przekątna ekranu: 42.50 cali
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 144
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 978 x 622 x 251
Wielkość plamki: 0.245 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Waga z podstawą (kg): 14.90
Kontrast statyczny: 4000 :1
Złącza zewn.: HUB USB
Zakrzywiony ekran: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3120 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | G-Master |
| Przekątna ekranu: | 42.50 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.245 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 0.400 ms |
| Jasność matrycy: | 550 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 4000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 144 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | HUB USB |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 7W |
| Montaż VESA: | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy): | 85.00 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 978 x 622 x 251 |
| Waga z podstawą (kg): | 14.90 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.