Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOAOLD3200H0
Kod producenta: Q32P2
Stan magazynowy: 19 szt.
Kod EAN: 4038986118170
Wbudowane głośniki: 2 x 3W
Cechy: 2xHDMI DP
Technologia podświetlania: WLED
Baza SCIP: Nie
Rodzina: Pro-Line
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -4° / +20°
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 35.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -180° / +180°
Nasycenie kolorów: 72% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 75 Hz
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30-114
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI 1,8m,Kabel DisplayPort 1,8m, Kabel zasilający C13 1,8m
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48-75
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Touch: Nie
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +21°
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 730,19 x 434,16 x 57,67
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 730,19 x 501,47 ~ 650,65 x 275,1
Strona o towarze: https://eu.aoc.com/pl/monitors/q32p2
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Producent: AOC
Wbudowany zasilacz: Tak
Opis ogólny: AOC 31,5" Q32P2 2560 x 1440 IPS 75 Hz
Kontrast dynamiczny: 50000000 :1
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Kontrast statyczny: 1000 :1
Nazwa typu: Monitory LCD
Złącza zewn.: Kensington Lock
Informacje dodatkowe: HDMI 1.4, DP 1.2
Zakrzywiony ekran: Nie
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1203 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | -4° / +20° |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -175° / +175° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 3W |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Pobór energii (podczas pracy): | 35.00 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI 1,8m,Kabel DisplayPort 1,8m, Kabel zasilający C13 1,8m |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 730,19 x 501,47 ~ 650,65 x 275,1 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Grupa towarowa: | MonitoryMonitory LCD |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Złącza zewn.: | USB 3.1 x 4 |
| Cechy: | 2xHDMI DP |
| Baza SCIP: | Nie |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 730,19 x 434,16 x 57,67 |
| Strona o towarze: | https://eu.aoc.com/pl/monitors/q32p2 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 75 Hz |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 75 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 3W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 35.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI 1,8m,Kabel DisplayPort 1,8m, Kabel zasilający C13 1,8m |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 730,19 x 501,47 ~ 650,65 x 275,1 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 730,19 x 434,16 x 57,67 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48-75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30-114 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 1.4, DP 1.2 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Touch: | Nie |
| Producent: | AOC |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Czas reakcji matrycy: | 4.0 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 50000000 :1 |
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Rodzina: | Pro-Line |
| Opis ogólny: | AOC 31,5" Q32P2 2560 x 1440 IPS 75 Hz |
| Rodzina: | Pro-Line |
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.