Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MONEIZMON0008
Kod producenta: EV3285-BK
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4995047051893
Liczba języków OSD: 9
Kompatybilność 3D: Nie
OSD: Tak
Kształt ekranu: Płaski
Obrotowe: Tak
Ilość głośników: 2
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
Przewody: Prąd przemienny,USB Type-C,HDMI,DisplayPort
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 3840 x 2160
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Jasność wyświetlacza (typowa): 350 cd/m2
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): EPEAT Bronze,ENERGY STAR
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Rozmiar obrazu (w poziomie): 69,7 cm
Typ HD: 4K Ultra HD
Rozmiar obrazu (w pionie): 39,2 cm
Rozdzielczość: 3840 x 2160 px
Technologia wyświetlacza: LED
Ekran dotykowy: Nie
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Waga (z podstawą): 11 kg
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 34 kWh
Wysokość urządzenia (z podstawą): 576,2 mm
Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
Szerokość urządzenia (z podstawą): 717,4 mm
Pobór mocy: 33,7 W
Głębokość urządzenia (z podstawą): 230 mm
Pobór mocy (max): 163 W
Wyjścia słuchawkowe: 1
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Port DVI: Nie
Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
Ilość DisplayPort: 1
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85285210
Ilość portów HDMI: 2
Kolory wyświetlacza: 16.78 millionów kolorów
Regulowana wysokość (max): 14,9 cm
AMD FreeSync: Nie
Certyfikaty zgodności: Chiny RoHS,CE,cTUVus,EAC,CCC,RoHS,WEEE,RCM,Federalna Komisja Łączności (FCC),PSE,CB,ICES,VCCI
Współczynnik kontrastu (typowy): 1300:1
Ostrzeżenia: Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
NVIDIA G-SYNC: Nie
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Rodzaj portuUSB upstream: USB Type-C
Standard VESA: Tak
Regulacja pochylenia: Tak
Ilość portów upstream: 1
Kolor produktu: Czarny
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Ilość portów USB Typu A downstream: 2
Certyfikaty: CE, CB, TÜV/GS, TÜV/Ergonomics (including ISO 9241-307), TCO Certified Generation 8, EPEAT 2018 (US), TÜV/Blue Low Light Content, TÜV/Flicker Free, RCM, cTÜVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), TÜV/S, PSE, VCCI-B, EPA ENERGY STAR, RoHS, WEEE, China RoHS, CCC, EAC
Wbudowany tuner tv: Nie
Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Wbudowane głośniki: Tak
Zakres kąta nachylenia: -5 - 35°
Obracany: 0 - 344°
Regulacja wysokości: Tak
Głębokość (bez podstawy): 51,5 mm
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Format obrazu: 16:9
Wysokość (bez podstawy): 416,3 mm
HDCP: Tak
Typ matrycy: IPS
Waga (bez podstawy): 7,6 kg
Wbudowany USB hub: Tak
Przekątna ekranu: 31,5"
Szerokość (bez podstawy): 717,4 mm
Wtyk słuchawek: 3,5 mm
Moc wyjściowa (RMS): 2 W
Wyjście na słuchawki: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 7676 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | CE, CB, TÜV/GS, TÜV/Ergonomics (including ISO 9241-307), TCO Certified Generation 8, EPEAT 2018 (US), TÜV/Blue Low Light Content, TÜV/Flicker Free, RCM, cTÜVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), TÜV/S, PSE, VCCI-B, EPA ENERGY STAR, RoHS, WEEE, China RoHS, CCC, EAC |
| Certyfikaty zgodności: | Chiny RoHS,CE,cTUVus,EAC,CCC,RoHS,WEEE,RCM,Federalna Komisja Łączności (FCC),PSE,CB,ICES,VCCI |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Pobór mocy (max): | 163 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 34 kWh |
| Pobór mocy: | 33,7 W |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | G |
| Szerokość (bez podstawy): | 717,4 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 717,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 230 mm |
| Waga (bez podstawy): | 7,6 kg |
| Wysokość (bez podstawy): | 416,3 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 51,5 mm |
| Waga (z podstawą): | 11 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 576,2 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| AMD FreeSync: | Nie |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Przewody: | Prąd przemienny,USB Type-C,HDMI,DisplayPort |
| Typ matrycy: | IPS |
| Typ HD: | 4K Ultra HD |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 5 ms |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 350 cd/m2 |
| Przekątna ekranu: | 31,5" |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 69,7 cm |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 3840 x 2160 |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Kompatybilność 3D: | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1300:1 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 39,2 cm |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Kolory wyświetlacza: | 16.78 millionów kolorów |
| Ilość głośników: | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS): | 2 W |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| OSD: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Liczba języków OSD: | 9 |
| Obrotowe: | Tak |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Standard VESA: | Tak |
| Obracany: | 0 - 344° |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 35° |
| Ilość portów USB Typu A downstream: | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Wbudowany USB hub: | Tak |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| HDCP: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| Port DVI: | Nie |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Ilość portów upstream: | 1 |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wersja USB hub: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rodzaj portuUSB upstream: | USB Type-C |
| Wbudowany tuner tv: | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85285210 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | EPEAT Bronze,ENERGY STAR |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Regulowana wysokość (max): | 14,9 cm |
| Ostrzeżenia: | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Gwarancja: | F060M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.