Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MONIIYMON0204
Kod producenta: XU2293HS-B6
Stan magazynowy: 7 szt.
Kod EAN: 4948570124244
DDC/CI: Tak
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Powierzchnia wyświetlacza: Matowy
Jasność wyświetlacza (szczytowa): 300 cd/m2
Wyjścia słuchawkowe: 1
Certyfikaty zgodności: WEEE,RoHS,cUL,UKCA,CE,EAC,REACH
Zasilacz w zestawie: Tak
Ilość DisplayPort: 1
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
Obsługa VESA Adaptive Sync: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
HDMI: Tak
Pozycjonowanie na rynku: Gaming
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Standard VESA: Tak
Regulacja pochylenia: Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Kolor produktu: Czarny
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Kolor nóżek: Czarny
Wbudowane głośniki: Tak
Zakres kąta nachylenia: -4 - 22°
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Typ matrycy: IPS
Długość przekątnej ekranu (cm): 54,5 cm
Przekątna ekranu: 21,5"
Wysokość opakowania: 380 mm
HDCP: Tak
Głębokość opakowania: 122 mm
Wyjście na słuchawki: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 3,6 kg
OSD: Tak
Szerokość opakowania: 564 mm
Języki menu ekranowego: Chińska tradycyjna,Rosyjski,Angielski,Portugalski,Japońska,Francuska,Włoski,Niemiecki,Czeski,Holenderski,Hiszpański
Podręcznik użytkownika: Tak
Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
Wersja DisplayPort: 1.2
Zasięg skanowania w poziomie: 30 - 110 kHz
Wersja HDMI: 1.4
Współczynik kontrastu (dynamiczny): 80000000:1
Moc wyjściowa (RMS): 4 W
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Rozmiar plamki: 0,249 x 0,249 mm
Rozmiar obrazu (w poziomie): 26 cm
Kształt ekranu: Płaski
Rozmiar obrazu (w pionie): 47,8 cm
Ilość głośników: 2
Technologia wyświetlacza: LED
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Przewody: Zasilanie,HDMI
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ErP
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 12 kWh
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Klasa efektywności energetycznej (SDR): D
Typ HD: Full HD
Typ zasilacza: Zewnętrzny
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Pobór mocy: 17 W
Ekran dotykowy: Nie
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Waga (z podstawą): 2,6 kg
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 2013350
Wysokość urządzenia (z podstawą): 380 mm
Rodzaj opakowania: Pudełko
Podstawa dołączona: Tak
Szerokość urządzenia (z podstawą): 492 mm
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Ostrzeżenia: Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
Głębokość urządzenia (z podstawą): 178 mm
Zarządzanie okablowaniem: Tak
Kensington Lock: Tak
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 470 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kolor nóżek: | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku: | Gaming |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Pobór mocy: | 17 W |
| Typ zasilacza: | Zewnętrzny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 12 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | D |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 2013350 |
| Waga (z podstawą): | 2,6 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 380 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 492 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 178 mm |
| Obsługa VESA Adaptive Sync: | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 3,6 kg |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Szerokość opakowania: | 564 mm |
| Wysokość opakowania: | 380 mm |
| Głębokość opakowania: | 122 mm |
| Przewody: | Zasilanie,HDMI |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| DDC/CI: | Tak |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 47,8 cm |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 26 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 54,5 cm |
| Typ matrycy: | IPS |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa): | 300 cd/m2 |
| Powierzchnia wyświetlacza: | Matowy |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Rozmiar plamki: | 0,249 x 0,249 mm |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny): | 80000000:1 |
| Zasięg skanowania w poziomie: | 30 - 110 kHz |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD: | Full HD |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 1 ms |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Przekątna ekranu: | 21,5" |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS): | 4 W |
| Ilość głośników: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem: | Tak |
| OSD: | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Kensington Lock: | Tak |
| Standard VESA: | Tak |
| Zakres kąta nachylenia: | -4 - 22° |
| Języki menu ekranowego: | Chińska tradycyjna,Rosyjski,Angielski,Portugalski,Japońska,Francuska,Włoski,Niemiecki,Czeski,Holenderski,Hiszpański |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| HDMI: | Tak |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Wersja DisplayPort: | 1.2 |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| HDCP: | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Certyfikaty zgodności: | WEEE,RoHS,cUL,UKCA,CE,EAC,REACH |
| Ostrzeżenia: | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ErP |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.