Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MONEIZMON0005
Kod producenta: EV2456-BK
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4995047049722
Rozmiar plamki: 0,27 x 0,27 mm
Zasięg skanowania w poziomie: 31 - 81 kHz
Typ matrycy: IPS
Kompatybilność 3D: Nie
Jasność wyświetlacza (typowa): 350 cd/m2
Przekątna ekranu: 24,1"
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 346702
Kształt ekranu: Płaski
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 346702
Ilość głośników: 2
Rozmiar obrazu (w poziomie): 51,8 cm
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 346702
Przewody: Prąd przemienny,USB
Rozmiar obrazu (w pionie): 32,4 cm
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 346702
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Technologia wyświetlacza: LED
Regulowana wysokość (max): 15,9 cm
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR,TCO,EPEAT Bronze
Stojak dołączony: Tak
Podstawa dołączona: Tak
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Ostrzeżenia: Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
Typ ekranu: LCD
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 346702
Typ HD: WUXGA
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 14 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR): D
Oddzielna synchronizacja H/V: Tak
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Pobór mocy: 13,5 W
Brak migotania obrazu: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Pobór mocy (max): 44 W
Zainstalowano Thin Client: Nie
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Instrukcja użytkow. na płycie CD-ROM: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
Ilość portów DVI-D: 1
Waga (z podstawą): 5,7 kg
Wbudowany wyłącznik: Tak
Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu B
Wysokość urządzenia (z podstawą): 351,4 mm
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Ilość portów upstream: 1
Szerokość urządzenia (z podstawą): 531 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85285210
Ilość portów USB Typu A downstream: 2
Głębokość urządzenia (z podstawą): 190 mm
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Kensington Lock: Nie
Kolory wyświetlacza: 16.78 millionów kolorów
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Wyjścia słuchawkowe: 1
Certyfikaty zgodności: Chiny RoHS,WEEE,RCM,CE,cTUVus,UKCA,RoHS,ICES,VCCI,CCC,Federalna Komisja Łączności (FCC),PSE,CB
HDCP: Tak
Port DVI: Tak
Wbudowany USB hub: Tak
Ilość DisplayPort: 1
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Wtyk słuchawek: 3,5 mm
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Wyjście na słuchawki: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Regulacja pochylenia: Tak
Oś obrotu: Tak
AMD FreeSync: Nie
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Liczba języków OSD: 9
NVIDIA G-SYNC: Nie
Wbudowany tuner tv: Nie
OSD: Tak
Standard VESA: Tak
Głębokość (bez podstawy): 45,5 mm
Obrotowe: Tak
Kolor produktu: Czarny
Wysokość (bez podstawy): 341,9 mm
Języki menu ekranowego: Francuska,Chińska uproszczona,Włoski,Japońska,Niemiecki,Angielski,Szwedzki,Hiszpański,Chińska tradycyjna
Certyfikaty: CE, UKCA, CB, TÜV/GS, TÜV/Ergonomics (including ISO 9241-307), TCO Certified Generation 9, EPEAT 2018 (US), TÜV/Blue Low Light Content, TÜV/Flicker Free, RCM, cTÜVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), TÜV/S, PSE, VCCI-B, EPA ENERGY STAR, RoHS, WEEE, China RoHS, CCC
Waga (bez podstawy): 3,7 kg
Zasięg skanowania (długość): 55 - 76 Hz
Zasilanie: Tak
Szerokość (bez podstawy): 531 mm
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
Wbudowane głośniki: Tak
Podręcznik użytkownika: Tak
Moc wyjściowa (RMS): 2 W
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 640 x 480 (VGA),1680 x 1050 (WSXGA+),1600 x 1200 (UXGA),1024 x 768 (XGA),1280 x 1024 (SXGA),720 x 400,1920 x 1200 (WUXGA),800 x 600 (SVGA)
Regulacja wysokości: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2775 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | CE, UKCA, CB, TÜV/GS, TÜV/Ergonomics (including ISO 9241-307), TCO Certified Generation 9, EPEAT 2018 (US), TÜV/Blue Low Light Content, TÜV/Flicker Free, RCM, cTÜVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), TÜV/S, PSE, VCCI-B, EPA ENERGY STAR, RoHS, WEEE, China RoHS, CCC |
| Certyfikaty zgodności: | Chiny RoHS,WEEE,RCM,CE,cTUVus,UKCA,RoHS,ICES,VCCI,CCC,Federalna Komisja Łączności (FCC),PSE,CB |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 14 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | D |
| Pobór mocy: | 13,5 W |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Pobór mocy (max): | 44 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Głębokość (bez podstawy): | 45,5 mm |
| Waga (z podstawą): | 5,7 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 531 mm |
| Szerokość (bez podstawy): | 531 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 351,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 190 mm |
| Wysokość (bez podstawy): | 341,9 mm |
| Waga (bez podstawy): | 3,7 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| AMD FreeSync: | Nie |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Instrukcja użytkow. na płycie CD-ROM: | Tak |
| Przewody: | Prąd przemienny,USB |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 346702 |
| Stojak dołączony: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Zainstalowano Thin Client: | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 350 cd/m2 |
| Przekątna ekranu: | 24,1" |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Zasięg skanowania w poziomie: | 31 - 81 kHz |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Zasięg skanowania (długość): | 55 - 76 Hz |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 640 x 480 (VGA),1680 x 1050 (WSXGA+),1600 x 1200 (UXGA),1024 x 768 (XGA),1280 x 1024 (SXGA),720 x 400,1920 x 1200 (WUXGA),800 x 600 (SVGA) |
| Typ HD: | WUXGA |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Kompatybilność 3D: | Nie |
| Typ matrycy: | IPS |
| Rozmiar plamki: | 0,27 x 0,27 mm |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 51,8 cm |
| Oddzielna synchronizacja H/V: | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 5 ms |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 32,4 cm |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Technologia wyświetlacza: | LED |
| Kolory wyświetlacza: | 16.78 millionów kolorów |
| Ilość głośników: | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS): | 2 W |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Obsługa funkcji Plug & Play: | Tak |
| OSD: | Tak |
| Kensington Lock: | Nie |
| Obrotowe: | Tak |
| Standard VESA: | Tak |
| Oś obrotu: | Tak |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Języki menu ekranowego: | Francuska,Chińska uproszczona,Włoski,Japońska,Niemiecki,Angielski,Szwedzki,Hiszpański,Chińska tradycyjna |
| Liczba języków OSD: | 9 |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Wbudowany USB hub: | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream: | 2 |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Ilość portów upstream: | 1 |
| Rodzaj portuUSB upstream: | USB Typu B |
| HDCP: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Port DVI: | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wersja USB hub: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ilość portów DVI-D: | 1 |
| Wbudowany tuner tv: | Nie |
| Brak migotania obrazu: | Tak |
| Typ ekranu: | LCD |
| Zasilanie: | Tak |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85285210 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Bronze |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Regulowana wysokość (max): | 15,9 cm |
| Ostrzeżenia: | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Gwarancja: | F060M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.