Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOASLD480000
Kod producenta: 90LM0840-B01970
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 4711081707080
Jasność matrycy: 450 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 138 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Typ matrycy: OLED (Organic Light Emitting Diode)
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30-135 KHz | DP: 275-275 KHz
Przekątna ekranu: 47.50 cali
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48-144 Hz | DP: 48-144 Hz
Kolor obudowy: Czarno-biały (Black-white)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 138
Informacje dodatkowe: Color Accuracy: delta E < 2
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 1068 x 612 x 40 mm
Częstotliwość odchylania poziomego: HDMI: 30-135 KHz | DP: 275-275 KHz
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Normy spełniane przez monitor: TUV Low Blue Light
Częstotliwość odchylania pionowego: HDMI: 48-144 Hz | DP: 48-144 Hz
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 1068 x 686 x 266 mm
Wielkość plamki: 0.274 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 16.20
Kontrast dynamiczny: 1500000 :1
Kontrast statyczny: 135000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Wbudowane głośniki: 2 x 10W
Technologia podświetlania: OLED
Rodzina: ROG Strix
Pobór energii (podczas pracy): 300.00 W
Obsługa FreeSync: Tak
Nasycenie kolorów: 98% (DCI-P3)
Montaż VESA: 300 x 300
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 7827 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ROG Strix |
| Przekątna ekranu: | 47.50 cali |
| Typ matrycy: | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Technologia podświetlania: | OLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.274 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 450 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 135000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 1500000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV Low Blue Light |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 10W |
| Montaż VESA: | 300 x 300 |
| Nasycenie kolorów: | 98% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 300.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarno-biały (Black-white) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 1068 x 686 x 266 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 1068 x 612 x 40 mm |
| Waga z podstawą (kg): | 16.20 |
| Informacje dodatkowe: | Color Accuracy: delta E < 2 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 138 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | HDMI: 48-144 Hz | DP: 48-144 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | HDMI: 30-135 KHz | DP: 275-275 KHz |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.