Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOPHLD490010
Kod producenta: 499P9H/00
Stan magazynowy: 14 szt.
Kod EAN: 8712581753719
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: P-Line
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 43.30 W
Obsługa G-Sync: Nie
Obsługa FreeSync: Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -20° / +20°
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 450 cd/m2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 - 230
Format obrazu: 32:9
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48 - 70
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Rozdzielczość maksymalna: 5120 x 1440
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +10°
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 1194 x 369 x 156
Wyposażenie dodatkowe: Przewód USB-C do A, przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Typ matrycy: VA
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Touch: Nie
Normy spełniane przez monitor: EPA
Przekątna ekranu: 48.80 cali
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 1194 x 568 x 303
Dodatki multimedialne: Kamera
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wielkość plamki: 0.233 mm
Informacje dodatkowe: Źródło zasilania: 100–240 V AC, 50–60 Hz
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 15.30
Waga bez podstawy (kg): 11.00
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5001 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | P-Line |
| Przekątna ekranu: | 48.80 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 32:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 450 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 5120 x 1440 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | EPA |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48 - 70 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30 - 230 |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Obsługa FreeSync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Nie |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -20° / +20° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 5W |
| Pobór energii (podczas pracy): | 43.30 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Dodatki multimedialne: | Kamera |
| Wyposażenie dodatkowe: | Przewód USB-C do A, przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 1194 x 568 x 303 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 1194 x 369 x 156 |
| Waga z podstawą (kg): | 15.30 |
| Waga bez podstawy (kg): | 11.00 |
| Informacje dodatkowe: | Źródło zasilania: 100–240 V AC, 50–60 Hz |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +10° |
| Klasa energetyczna: | G |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.