Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MOSALD270630
Kod producenta: LS27D700EAUXEN
Stan magazynowy: 15 szt.
Kod EAN: 8806095541761
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -2° / +25°
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Gwarancja producenta: 24
Informacje dodatkowe: HDMI 2.0, DP 1.2, HDCP 2.2
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 612,9 x 367,7 x 41,6
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: TCO
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 612,9 x 473,2 x 180
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 5.00
Waga bez podstawy (kg): 3.50
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjscie słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: Viewfinity
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 23.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Nasycenie kolorów: 99% (sRGB)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1035 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | Viewfinity |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TCO |
| Złącza zewn.: | Wyjscie słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -2° / +25° |
| Nasycenie kolorów: | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 23.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 612,9 x 473,2 x 180 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 612,9 x 367,7 x 41,6 |
| Waga z podstawą (kg): | 5.00 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.50 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 2.0, DP 1.2, HDCP 2.2 |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.