Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MONASUMON0087
Kod producenta: VA27AQSB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4718017802352
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz
Kolor produktu: Czarny
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Wbudowane głośniki: Tak
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Regulacja wysokości: Tak,15 cm
Regulacja pochylenia: Tak
Format obrazu: 16:9
Zakres kąta nachylenia: -5 - 35°
Typ matrycy: IPS
Głębokość (bez podstawy): 51,5 mm
Przekątna ekranu: 27"
Wysokość (bez podstawy): 365,8 mm
Zużycie energii w trybie energooszczędnym: 0,5 W
Waga (bez podstawy): 4,42 kg
HDMI: Tak
Szerokość (bez podstawy): 613,8 mm
Konstrukcja bezramkowa: Tak
Wersja DisplayPort: 1.2
Klasa efektywności energetycznej (stara): A+
Wersja HDMI: 1.4
Kąt obrotu wokół osi: -90 - 90°
Moc wyjściowa (RMS): 2 W
Obracany: -180 - 180°
Kształt ekranu: Płaski
Kolor nóżek: Czarny
Ilość głośników: 2
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Wbudowany USB hub: Nie
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Wtyk słuchawek: 3,5 mm
Typ HD: Quad HD
Wyjście na słuchawki: Tak
Rozdzielczość: 2560 x 1440 px
Ekran dotykowy: Nie
Oś obrotu: Tak
Waga (z podstawą): 6,69 kg
Obrotowe: Tak
Wysokość urządzenia (z podstawą): 517,2 mm
Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
Szerokość urządzenia (z podstawą): 613,8 mm
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 2560 x 1440
Głębokość urządzenia (z podstawą): 226,3 mm
Jasność wyświetlacza (typowa): 350 cd/m2
Kensington Lock: Tak
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Typ podświetlacza: LED
Wyjścia słuchawkowe: 1
Tryb wyłączenia: 0,5 W
Ilość DisplayPort: 1
Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
Ilość portów HDMI: 1
Przednia osłona: Czarny
Pobór mocy: 40 W
Pozycjonowanie na rynku: Dom
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
AMD FreeSync: Tak
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
NVIDIA G-SYNC: Tak
Kolory wyświetlacza: 16.78 millionów kolorów
Standard VESA: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 934 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor nóżek: | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku: | Dom |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Przednia osłona: | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym: | 0,5 W |
| Tryb wyłączenia: | 0,5 W |
| Pobór mocy: | 40 W |
| Klasa efektywności energetycznej (stara): | A+ |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | F |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 613,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 226,3 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 517,2 mm |
| Wysokość (bez podstawy): | 365,8 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 51,5 mm |
| Waga (z podstawą): | 6,69 kg |
| Waga (bez podstawy): | 4,42 kg |
| Szerokość (bez podstawy): | 613,8 mm |
| NVIDIA G-SYNC: | Tak |
| AMD FreeSync: | Tak |
| Typ matrycy: | IPS |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 2560 x 1440 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Kolory wyświetlacza: | 16.78 millionów kolorów |
| Typ podświetlacza: | LED |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 px |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 1 ms |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 350 cd/m2 |
| Typ HD: | Quad HD |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS): | 2 W |
| Ilość głośników: | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 35° |
| Kensington Lock: | Tak |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości: | Tak,15 cm |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Obrotowe: | Tak |
| Oś obrotu: | Tak |
| Standard VESA: | Tak |
| Obracany: | -180 - 180° |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Kąt obrotu wokół osi: | -90 - 90° |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wersja DisplayPort: | 1.2 |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Wbudowany USB hub: | Nie |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| HDMI: | Tak |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.