Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: WLONONWCROLKG
Kod producenta: 32U730SA-W.AEU
Stan magazynowy: 27 szt.
Kod EAN: 8806096506806
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 27 kWh
Typ matrycy: IPS
Regulacja pochylenia: Tak
Klasa efektywności energetycznej (HDR): G
Przekątna ekranu: 27"
Standard gamy kolorów: DCI-P3
Ekran matowy: Tak
Zasilacz w zestawie: Tak
Głębokość (bez podstawy): 45,4 mm
HDMI: Tak
Wysokość (bez podstawy): 363,5 mm
Ilość portów USB Typu A downstream: 2
Waga (bez podstawy): 10,4 kg
Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Szerokość (bez podstawy): 613,5 mm
Głębia kolorów: 10 bit
Długość przekątnej ekranu (cm): 68,4 cm
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Wysokość opakowania: 217 mm
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Głębokość opakowania: 451 mm
Wbudowany USB hub: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 10,4 kg
Wyjście na słuchawki: Tak
Szerokość opakowania: 694 mm
Wersja DisplayPort: 1.4
Oś obrotu: Tak
Paleta barw: 90%
Obrotowe: Tak
Moc wyjściowa (RMS): 10 W
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
Rozmiar plamki: 0,0518 x 0,1554 mm
Jasność wyświetlacza (typowa): 300 cd/m2
Kształt ekranu: Płaski
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Ilość głośników: 2
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Przewody: HDMI,Prąd przemienny,USB Type-C
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 26 kWh
Typ HD: 4K Ultra HD
Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
Rozdzielczość: 3840 x 2160 px
Prąd wejściowy: 9 A
Waga (z podstawą): 7,7 kg
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Wysokość urządzenia (z podstawą): 539,2 mm
Zasilanie USB: Tak
Szerokość urządzenia (z podstawą): 613,5 mm
Kolory wyświetlacza: 1.07 biliona kolorów
Głębokość urządzenia (z podstawą): 253,2 mm
Napięcie wyjściowe adaptera AC: 20 V
Ilość DisplayPort: 1
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Ilość portów HDMI: 2
Technologia High Dynamic Range (HDR): HDR Effect,High Dynamic Range 10 (HDR10)
Tryby inteligentne: Energooszczędność
Standard VESA: Tak
Certyfikaty zgodności: CE,cUL,KC
Specyficzne technologie: Black Stabilizer
Kolor produktu: Czarny
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Maksymalne zasilanie USB: 90 W
Wbudowane głośniki: Tak
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość): 1
Regulacja wysokości: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2130 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor produktu: | Czarny |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Prąd wejściowy: | 9 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC: | 20 V |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: | 27 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 26 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | F |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 613,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 539,2 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 253,2 mm |
| Waga (z podstawą): | 7,7 kg |
| Szerokość (bez podstawy): | 613,5 mm |
| Wysokość (bez podstawy): | 363,5 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 45,4 mm |
| Waga (bez podstawy): | 10,4 kg |
| Tryby inteligentne: | Energooszczędność |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 451 mm |
| Szerokość opakowania: | 694 mm |
| Wysokość opakowania: | 217 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 10,4 kg |
| Przewody: | HDMI,Prąd przemienny,USB Type-C |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Głębia kolorów: | 10 bit |
| Paleta barw: | 90% |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Standard gamy kolorów: | DCI-P3 |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 px |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 5 ms |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 300 cd/m2 |
| Typ HD: | 4K Ultra HD |
| Typ matrycy: | IPS |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Kolory wyświetlacza: | 1.07 biliona kolorów |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 68,4 cm |
| Rozmiar plamki: | 0,0518 x 0,1554 mm |
| Ekran matowy: | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR): | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR): | HDR Effect,High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Ilość głośników: | 2 |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS): | 10 W |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Oś obrotu: | Tak |
| Obrotowe: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Standard VESA: | Tak |
| Wersja DisplayPort: | 1.4 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream: | 2 |
| HDMI: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| Wersja USB hub: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wbudowany USB hub: | Tak |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość): | 1 |
| Maksymalne zasilanie USB: | 90 W |
| Certyfikaty zgodności: | CE,cUL,KC |
| Specyficzne technologie: | Black Stabilizer |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.