Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOPHLD2207B0
Kod producenta: 221V8/00
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8712581760175
Wielkość plamki: 0.248 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 2.60
Waga bez podstawy (kg): 2.21
Kontrast statyczny: 4000 :1
Złącza zewn.: Wejście audio PC
Zakrzywiony ekran: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: V-Line
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 13.30 W
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 200 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: D-Sub cable, Power cable, User Documentation
Typ matrycy: VA
Przekątna ekranu: 21.50 cali
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30 - 85
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 48 - 75
Informacje dodatkowe: Power supply: Built-in, 100–240 VAC, 50–60 Hz
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 492 x 295 x 45
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: RCM
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 492 x 376 x 220
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 392 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | V-Line |
| Przekątna ekranu: | 21.50 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Wielkość plamki: | 0.248 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 4.000 ms |
| Jasność matrycy: | 200 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 4000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 48 - 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30 - 85 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | RCM |
| Złącza zewn.: | Wejście audio PC |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 13.30 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | D-Sub cable, Power cable, User Documentation |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 492 x 376 x 220 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 492 x 295 x 45 |
| Waga z podstawą (kg): | 2.60 |
| Waga bez podstawy (kg): | 2.21 |
| Informacje dodatkowe: | Power supply: Built-in, 100–240 VAC, 50–60 Hz |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Klasa energetyczna: | E |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.