Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD270580
Kod producenta: 90LM06M1-B01170
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4718017853200
Nasycenie kolorów: 100% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: G
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 360 cd/m2
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 29 ~ 160 KHz
Format obrazu: 16:9
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 40 ~ 60 Hz
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 60 Hz
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +35°
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614 x 369,9 x 59,5
Wyposażenie dodatkowe: DP cable, USB cable Power cord
Częstotliwość odchylania poziomego: 29 ~ 160 KHz
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Touch: Nie
Normy spełniane przez monitor: CE
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Częstotliwość odchylania pionowego: 40 ~ 60 Hz
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614 x (373,5 ~ 523,5) x 227,82
Producent: ASUS
Wielkość plamki: 0.155 mm
Opis ogólny: Asus 27" ProArt PA279CV 2xHDMI DP USB Type-C 4xUSB 3.0 glosniki
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 8.60
Nazwa typu: Monitory LCD
Kontrast dynamiczny: 100000000 :1
Informacje dodatkowe: Kensington Lock
Kontrast statyczny: 1200 :1
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Cechy: 2xHDMI DP
Zakrzywiony ekran: Nie
Baza SCIP: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: LED
Rodzina: ProArt
Regulacja wysokości: Tak - 150mm
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -5° / +35°
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -45° / +45°
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2117 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ProArt |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.155 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 360 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1200 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | CE |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +35° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 100% (sRGB) |
| Klasa energetyczna: | G |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 40 ~ 60 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 29 ~ 160 KHz |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | DP cable, USB cable Power cord |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 614 x (373,5 ~ 523,5) x 227,82 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 614 x 369,9 x 59,5 |
| Waga z podstawą (kg): | 8.60 |
| Informacje dodatkowe: | Kensington Lock |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.