Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MONHIKMON0003
Kod producenta: DS-D5024FN01
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6931847179984
Głębokość opakowania: 112 mm
Waga wraz z opakowaniem: 4,44 kg
Szerokość opakowania: 618 mm
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 60 °C
Przewody: VGA,Kabel zasilający
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Ilość portów HDMI: 1
Głębokość produktu: 220 mm
Szerokość produktu: 540 mm
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1992699
Wysokość produktu: 418 mm
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1992699
Waga produktu: 3,43 kg
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1992699
Materiał obudowy: Plastik
Podstawa: Tak
Standard VESA: Tak
Ostrzeżenia: Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
Kolor produktu: Czarny
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Jasność: 300 cd/m2
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
Typ produktu: Monitor
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Wbudowane głośniki: Nie
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Przekątna ekranu: 23,8"
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Typ wyświetlacza: LED
Typ mocowania: Wolnostojący
Pobór mocy: 30 W
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Ilość: 1
Częstotliwość odświeżania: 75 Hz
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Wysokość opakowania: 491 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 331 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kolor produktu: | Czarny |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Typ mocowania: | Wolnostojący |
| Typ produktu: | Monitor |
| Pobór mocy: | 30 W |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | E |
| Waga wraz z opakowaniem: | 4,44 kg |
| Waga produktu: | 3,43 kg |
| Szerokość produktu: | 540 mm |
| Szerokość opakowania: | 618 mm |
| Głębokość opakowania: | 112 mm |
| Głębokość produktu: | 220 mm |
| Wysokość opakowania: | 491 mm |
| Wysokość produktu: | 418 mm |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Standard VESA: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Przewody: | VGA,Kabel zasilający |
| Ilość: | 1 |
| Podstawa: | Tak |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 5 ms |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ostrzeżenia: | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.,Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 1992699 |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.