Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOLVLD270220
Kod producenta: 11JHRAT1EU
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 0195042227864
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: ThinkCenter
Regulacja wysokości: Tak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 37.00 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Tak
Nasycenie kolorów: 99% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 6.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wyposażenie dodatkowe: (Power connector, USB [supports USB 3.1 Gen 1 / USB 2.0], DisplayPort™)
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Touch: Nie
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Gwarancja producenta: 36
Dodatki multimedialne: Kamera
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614 x 413,1 x 73,89
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Normy spełniane przez monitor: TUV Eye Comfort
Informacje dodatkowe: Mikrofon: Podwójny mikrofon
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614 x 554,25 x 329
Wielkość plamki: 0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 7.95
Waga bez podstawy (kg): 4.90
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: USB Type-A x2
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1882 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | ThinkCenter |
| Przekątna ekranu: | 27.00 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 6.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | TUV Eye Comfort |
| Złącza zewn.: | USB Type-A x2 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 37.00 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Dodatki multimedialne: | Kamera |
| Wyposażenie dodatkowe: | (Power connector, USB [supports USB 3.1 Gen 1 / USB 2.0], DisplayPort™) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 614 x 554,25 x 329 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 614 x 413,1 x 73,89 |
| Waga z podstawą (kg): | 7.95 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.90 |
| Informacje dodatkowe: | Mikrofon: Podwójny mikrofon |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.