Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOAOLD2404J0
Kod producenta: 24B2XH/EU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4038986147170
Opis ogólny: Monitor AOC 23,8" 24B2XH VGA HDMI
Częstotliwość odchylania pionowego: 50-76 Hz
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 540,1 x 419,8 x 186,8
Nazwa typu: Monitory LCD
Wielkość plamki: 0.275 mm
Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Informacje dodatkowe: HDMI 1.4
Wbudowany zasilacz: Nie
Grupa towarowa: Monitory\Monitory LCD
Waga z podstawą (kg): 2.70
Cena SRP: (nie określona)
Kontrast dynamiczny: 20000000 :1
Cena netto: 330.55
Kontrast statyczny: 1000 :1
Cechy: VGA HDMI
Złącza zewn.: Kensington Lock
Baza SCIP: Nie
Zakrzywiony ekran: Nie
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: Basic-Line
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -3,5° / +21,5°
Pobór energii (podczas pracy): 19.00 W
Nasycenie kolorów: 72% (NTSC)
Klasa energetyczna: E
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 75 Hz
Czas reakcji matrycy: 7.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI (1.5 m), Power Cable C13 (1.5m m)
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 30-83 kHz
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 50-76 Hz
Touch: Nie
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 75
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Częstotliwość odchylania poziomego: 30-83 kHz
Strona producenta: http://www.aoc-europe.com
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Strona o towarze: https://eu.aoc.com/pl/products/monitors/24b2xh-eu
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Producent: AOC
Normy spełniane przez monitor: EAC
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 414 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | AOC |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Opis ogólny: | AOC 23,8" 24B2XH/EU 1920 x 1080 IPS 75 Hz |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 7.0 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 20000000 :1 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | EAC |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Informacje dodatkowe: | Powersource: 100 - 240 V 50/60 Hz |
| Grupa towarowa: | MonitoryMonitory LCD |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 75 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy): | 19.00 W |
| Waga z podstawą (kg): | 2.70 |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | -3,5° / +21,5° |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 30-83 kHz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 50-76 Hz |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI (1.5 m), Power Cable C13 (1.5m m) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 540,1 x 419,8 x 186,8 |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 330.55 |
| Cechy: | VGA HDMI |
| Producent: | AOC |
| Nazwa typu: | Monitory LCD |
| Opis ogólny: | Monitor AOC 23,8" 24B2XH VGA HDMI |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 7.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 20000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 75 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 50-76 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 30-83 kHz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | EAC |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt): | -3,5° / +21,5° |
| Pobór energii (podczas pracy): | 19.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kabel HDMI (1.5 m), Power Cable C13 (1.5m m) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 540,1 x 419,8 x 186,8 |
| Waga z podstawą (kg): | 2.70 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 1.4 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Strona producenta: | http://www.aoc-europe.com |
| Grupa towarowa: | MonitoryMonitory LCD |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Klasa energetyczna: | E |
| Rodzina: | Basic-Line |
| Strona o towarze: | https://eu.aoc.com/pl/products/monitors/24b2xh-eu |
| Rodzina: | Basic-Line |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Klasa energetyczna: | E |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 50-76 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 30-83 kHz |
| Nasycenie kolorów: | 72% (NTSC) |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.