Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOASLD240710
Kod producenta: VU249HFI-W
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387629024
Montaż VESA: 75 x 75
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Wyposażenie dodatkowe: L-shaped Screwdriver
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Touch: Nie
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): Sygnał cyfrowy: 30~109
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): Sygnał cyfrowy: 48~100
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Kolor obudowy: Biały (White)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Informacje dodatkowe: Height Adjustment : 3 Height Settings (in Increments of 2.5 cm)
Gwarancja producenta: 36
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 539 x 322 x 47
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Normy spełniane przez monitor: FSC MIX
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 539 x 443 x 189
Wielkość plamki: 0.274 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Waga z podstawą (kg): 4.00
Waga bez podstawy (kg): 3.50
Kontrast statyczny: 1300 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 9.21 W
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 753 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.274 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1300 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | Sygnał cyfrowy: 48~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | Sygnał cyfrowy: 30~109 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Normy spełniane przez monitor: | FSC MIX |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Zgodność z technologią HDCP: | Tak |
| Obsługa Adaptive Sync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Montaż VESA: | 75 x 75 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 9.21 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Kolor obudowy: | Biały (White) |
| Wyposażenie dodatkowe: | L-shaped Screwdriver |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 539 x 443 x 189 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 539 x 322 x 47 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.00 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.50 |
| Informacje dodatkowe: | Height Adjustment : 3 Height Settings (in Increments of 2.5 cm) |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.